Reklama

Policjanci na targach w I LO PUL

Opublikowano: wt, 25 kwi 2017 10:15
Autor:

Policjanci na targach w I LO PUL - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na hali MOSiR odbyły się Targi Edukacyjno-Zawodowego połączone z Dniem Otwartym zorganizowane przez I LO PUL z Gostynina. Również policjanci wzięli w nich udział promując służbę w formacjach mundurowych oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Wczoraj na hali MOSiR odbyły się Targi Edukacyjno-Zawodowego połączone z Dniem Otwartym zorganizowane przez I LO PUL z Gostynina. Również policjanci wzięli w nich udział promując służbę w formacjach mundurowych oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Celem zorganizowanego stoiska promocyjnego policji, było przybliżenie uczestnikom Targów zagadnień dotyczących procedury doboru do służby w policji oraz samej służby w policji. Młodzi ludzie dowiedzieli się więc o tym, jakie należy spełniać kryteria i gdzie należy złożyć odpowiednie dokumenty w celu rozpoczęcia procedury kwalifikującej do służby.

Funkcjonariusze oprócz udzielenia informacji na standardowe pytania dotyczące doborów i kształcenia policyjnego, przygotowali również stanowisko z symulatorem jazdy na motorowerze, które cieszyło się dużym zainteresowaniem. Promocja właściwych postaw na drodze jest gwarancją bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE