Reklama

Policjanci na XXI Finale MTM

Opublikowano:
Autor:

Policjanci na XXI Finale MTM - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach popularyzacji wśród młodzieży bezpiecznego i rozsądnego zachowania się na drodze gostynińscy policjanci uczestniczyli w organizacji XXI Finału Regionalnego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W trakcie spotkania funkcjonariusze dodatkowo zachęcali obecną młodzież do wstąpienia w swoje szeregi , jak też promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W ramach popularyzacji wśród młodzieży bezpiecznego i rozsądnego zachowania się na drodze gostynińscy policjanci uczestniczyli w organizacji XXI Finału Regionalnego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W trakcie spotkania funkcjonariusze dodatkowo zachęcali obecną młodzież do wstąpienia w swoje szeregi , jak też promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Turniej MTM odbył się 26 maja br. w Gostynińskim Centrum Edukacyjnym. Pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie z gostynińskich szkół i to oni pojadą na eliminacje wojewódzkie do Warszawy. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Gostyninie przy współpracy z funkcjonariuszami policji, strażakami z OSP w Sierakówku, WORD z Włocławka i lokalnych ośrodków szkolenia kierowców.
Przy stanowisku policjantów młodzież mogła odbyć praktyczne ćwiczenia na symulatorze jazdy motorowerem oraz zapoznać się z codziennym wyposażeniem mundurowych. Policjanci przy tej okazji promowali swój zawód i zachęcali do wstąpienia do służby. Dodatkowo funkcjonariusze popularyzowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, która ma na celu eliminację zaznaczonych zagrożeń i na podniesienie poziomu bezpieczeństwa w miejscach wskazanych przez mieszkańców.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE