Reklama

Policjanci po raz kolejny czuwali nad bezpieczeństwem pieszych

Opublikowano:
Autor:

Policjanci po raz kolejny czuwali nad bezpieczeństwem pieszych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj gostynińscy funkcjonariusze przeprowadzili specjalną akcję, w trakcie której zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych oraz na to, czy piesi przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Podczas działań NURD, głównym przewinieniem popełnianym przez pieszych było przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych, natomiast kierowcy nagminnie nieprawidłowo zatrzymywali pojazdy w rejonie przejść dla pieszych.

Wczoraj gostynińscy funkcjonariusze przeprowadzili specjalną akcję, w trakcie której zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych oraz na to, czy piesi przestrzegają przepisów ruchu drogowego. Podczas działań NURD, głównym przewinieniem popełnianym przez pieszych było przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych, natomiast kierowcy nagminnie nieprawidłowo zatrzymywali pojazdy w rejonie przejść dla pieszych.

Podczas wczorajszych działań gostynińscy policjanci chcieli zminimalizować niebezpieczeństwo na drodze. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na to, czy kierowcy ustępowali pierwszeństwa pieszym oraz czy prawidłowo przejeżdżają przez przejścia dla pieszych. Uwagę policjantów przykuwali również piesi, którzy przechodzili na czerwonym świetle lub w miejscach niedozwolonych. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego w dużej mierze zależy od nich samych. Piesi niejednokrotnie stają się ofiarami tragicznych wypadków, których przyczyna wynika często z nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas akcji, głównym przewinieniem popełnianym przez pieszych było przechodzenie przez jezdnię w miejscach niedozwolonych, natomiast kierowcy nagminnie nieprawidłowo zatrzymywali pojazdy w rejonie przejść dla pieszych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE