Reklama

Policjanci przypomnieli dzieciom o bezpiecznym zachowaniu

Opublikowano:
Autor:

Policjanci przypomnieli dzieciom o bezpiecznym zachowaniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach projektu „Bezpieczeństwo dzieci w domu i na drodze” policjanci z Posterunku Policji w Sannikach prowadzili pogadanki z dziećmi z sannickich szkół i przedszkola.

W ramach projektu ?Bezpieczeństwo dzieci w domu i na drodze? policjanci z Posterunku Policji w Sannikach prowadzili pogadanki z dziećmi z sannickich szkół i przedszkola.

Sanniccy policjanci jeszcze przed przerwą świąteczną przeprowadzili pogadanki o bezpieczeństwie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Sannikach i Osmolinie oraz Przedszkola Samorządowego. Funkcjonariusze poruszyli tematy właściwych zachowań w miejscu zamieszkania, w trakcie spędzania ferii świątecznych, obchodzenia się z fajerwerkami oraz bezpiecznego poruszania się po drogach. W trakcie spotkań każde dziecko otrzymało element odblaskowy. Dodatkowo pracownikom przedszkola przekazano kamizelki odblaskowe, aby zwiększyć widoczność dzieci w trakcie przedszkolnych spacerów. Mundurowi prowadzili spotkania w ramach projektu „Bezpieczeństwo dzieci w domu i na drodze” opracowanego przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sannikach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE