Reklama

Policjanci skontrolowali blisko 200 kierujących. Zatrzymano dwa prawa jazdy

Opublikowano:
Autor:

Policjanci skontrolowali blisko 200 kierujących. Zatrzymano dwa prawa jazdy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Minął kolejny weekend policyjnych działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach powiatu gostynińskiego. Funkcjonariusze odnotowali 3 niegroźne kolizje i zatrzymali 2 prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Minął kolejny weekend policyjnych działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa na drogach powiatu gostynińskiego. Funkcjonariusze odnotowali 3 niegroźne kolizje i zatrzymali 2 prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości.

Od 30 grudnia do 1 stycznia gostynińska drogówka prowadziła działania „Sylwester 2016”. W tym czasie policjanci skontrolowali stan trzeźwości blisko 200 osób oraz odnotowali 3 niegroźne kolizje. Głównymi wykroczeniami popełnianymi przez kierujących było przekroczenie dozwolonej prędkości. W efekcie zbyt szybkiej jazdy dwóm kierowcom zatrzymane zostało prawo jazdy. Podsumowując pierwszy weekend nowego roku na gostynińskich drogach minął spokojnie. Gostynińscy funkcjonariusze apelują o stosowanie się do obowiązujących przepisów i dbanie o bezpieczeństwo własne i innych w trakcie poruszania się po drogach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE