Reklama

Policjanci skontrolowali gostynińskich kierowców. Posypały się mandaty!

Opublikowano:
Autor:

Policjanci skontrolowali gostynińskich kierowców. Posypały się mandaty! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W zeszłym tygodniu gostynińscy policjanci w ramach ogólnopolskich działań „Pasy” prowadzili kontrole na terenie powiatu gostynińskiego. W ciągu jednego dnia funkcjonariusze ujawnili kilkadziesiąt naruszeń przepisów ruchu drogowego, a ośmiu kierujących spotkała nieprzyjemna niespodzianka - mandat karny.

W zeszłym tygodniu gostynińscy policjanci w ramach ogólnopolskich działań ?Pasy? prowadzili kontrole na terenie powiatu gostynińskiego. W ciągu jednego dnia funkcjonariusze ujawnili kilkadziesiąt naruszeń przepisów ruchu drogowego, a ośmiu kierujących spotkała nieprzyjemna niespodzianka - mandat karny.

W zeszły czwartek na terenie całego kraju policjanci przeprowadzili działania pn. ,,Pasy''. Do akcji włączyli się również gostynińscy funkcjonariusze, którzy przeprowadzali kontrole na drogach powiatu gostynińskiego. Mundurowi skupiali się przede wszystkim na zwracaniu uwagi kierowcom i pasażerom, którzy podróżują bez pasów bezpieczeństwa. Policjanci zwracali również uwagę na to, czy dzieci przewożone są w odpowiednich fotelikach. Podczas działań skontrolowano 35 pojazdów, z czego ujawniono aż 25 naruszeń przepisów ruchu drogowego. Wobec 8 kierujących policjanci zastosowali mandaty karne.

W związku z tym, że przestrzeganie obowiązku korzystania przez kierujących i pasażerów z pasów bezpieczeństwa oraz stosowanie odpowiednich urządzeń do przewozu dzieci jest bardzo ważnym elementem bezpieczeństwa ruchu drogowego, gostynińscy policjanci zapowiadają, że w przyszłości prowadzone będą podobne działania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE