Reklama

Policjanci sprawdzili 200 kierujących. Kolejne kontrole już w najbliższy weekend

Opublikowano:
Autor:

Policjanci sprawdzili 200 kierujących. Kolejne kontrole już w najbliższy weekend - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Za nami pierwszy etap działań „Bezpieczne Święta 2016”. W dniach 23–26 grudnia gostynińscy policjanci prowadzili działania prewencyjno-kontrolne na drogach powiatu gostynińskiego. Kolejne kontrole przeprowadzane zostaną już w najbliższy weekend.

Za nami pierwszy etap działań ?Bezpieczne Święta 2016?. W dniach 23?26 grudnia gostynińscy policjanci prowadzili działania prewencyjno-kontrolne na drogach powiatu gostynińskiego. Kolejne kontrole przeprowadzane zostaną już w najbliższy weekend.

W czasie pierwszego etapu działań gostynińscy policjanci sprawdzili 200 kierujących pod kątem stanu trzeźwości. Ujawniony został jeden rowerzysta w stanie po użyciu alkoholu. Ponadto doszło do jednej niegroźnej kolizji drogowej, w której nie było osób rannych. Innych zdarzeń w ruchu drogowym w tym czasie gostynińska policja nie odnotowała. W dniach 31.12.2016r. – 01.01.2017r. przeprowadzone zostaną kolejne działania prewencyjno-kontrolne ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa w trakcie zabaw sylwestrowych i powitania nowego roku. Funkcjonariusze będą zwracać szczególną uwagę na wszelkie przejawy łamania prawa oraz prowadzić wzmożone kontrole kierujących. Pamiętajmy, że w tym czasie na ulicach i drogach będzie większa niż zwykle ilość policjantów, do których zawsze można się zwrócić o pomoc.

Poza działaniami ruchu drogowego, wzmożone działania realizować będą także patrole prewencji oraz służby kryminalnej. Ponadto w noc sylwestrową na terenie naszego miasta w rejonie Rynku wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym spowodowane imprezą sylwestrową, która odbędzie się w godzinach 23:00 – 1:00. W tym czasie w rejonie rynku miejskiego będzie występował wzmożony ruch pieszych, dlatego gostynińscy policjanci proszą wszystkich kierujących o zachowanie w tym rejonie szczególnej ostrożności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE