Reklama

Policjanci świętowali. Były podziękowania, wyróżnienia, awanse [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Policjanci świętowali. Były podziękowania, wyróżnienia, awanse [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na dziedzińcu zamku w Gostyninie uroczyście obchodzono w piątek 99. rocznicę powstania policji. Funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia związkowe i wyróżnienia za pełnioną służbę.

Na dziedzińcu zamku w Gostyninie uroczyście obchodzono w piątek 99. rocznicę powstania policji. Funkcjonariuszom wręczono akty mianowania na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia związkowe i wyróżnienia za pełnioną służbę. 

Uroczystość uświetnili swoją obecnością: podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Rafał Romanowski, reprezentująca Mazowiecki Urząd Marszałkowski Kierownik Delegatury w Płocku - Marlena Mazurska, wicestarosta gostyniński - Jan Krzewicki, burmistrz Gostynina - Paweł Kalinowski, a także przedstawiciele lokalnych samorządów oraz instytucji na co dzień współpracujących z policją. 

Obecnych przywitał gospodarz święta – insp. Zbigniew Włodkowski, który  wielokrotnie podkreślał, że służba dla Ojczyzny pełna jest wyrzeczeń i wymaga zaangażowania. Dodał, że ogrom poświęcenia i trud włożony w działania na rzecz dobra obywateli, przynoszą wymierne efekty w postaci poczucia bezpieczeństwa mieszkańców, a także są gwarantem ładu i porządku publicznego. Komendant w swoim wystąpieniu skierował słowa podziękowania nie tylko do funkcjonariuszy i pracowników, ale też ich rodzin oraz przedstawicieli władz samorządowych i instytucji współodpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa. 

Kolejno zostały odczytane i wręczone policjantom akty mianowania na wyższe stopnie służbowe. Medalem XXV-lecia Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów uhonorowani zostali: podsekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Rafał Romanowski  i I zastępca komendanta policji w Gostyninie nadkom. Rafał Romanowski. Natomiast Medal za Zasługi dla NSZZP Województwa Mazowieckiego w Radomiu otrzymali komendant insp. Zbigniew Włodkowski i naczelnik WRD kom. Paweł Trojanowski. 

Wyrazy uznania i zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom policjantom i pracownikom złożyli również przedstawiciele władz samorządowych. 

Uroczystą zbiórkę z okazji święta policji w Komendzie Powiatowej Policji w Gostyninie rozpoczęło i zakończyło złożenie przez dowódcę uroczystości, podinsp. Dariusza Dutkowskiego meldunku, który odebrał insp. Zbigniew Włodkowski. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE