Reklama

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami SOK odwiedzili uczniów

Opublikowano:
Autor:

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami SOK odwiedzili uczniów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj (04.10.) dzielnicowy asp. Tomasz Dobrzyński wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Nasielska odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Emilianowie. Zajęcia tego typu to tylko jeden z elementów działań z zakresu propagowania bezpieczeństwa.

Wczoraj (04.10.) dzielnicowy asp. Tomasz Dobrzyński wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei z Nasielska odwiedził uczniów Szkoły Podstawowej w Emilianowie. Zajęcia tego typu to tylko jeden z elementów działań z zakresu propagowania bezpieczeństwa. 

Podczas spotkania omówione zostały podstawowe zasady ruchu drogowego, w tym bezpiecznego poruszania się przez pieszych w rejonie dróg oraz przejazdów kolejowych. Przestawione zostały również różne niebezpieczne sytuacje, po czym wspólnie zastanawiano się nad tym jak uniknąć podobnych zagrożeń.

Uczniowie chętnie opowiadali o swoich przygodach na jezdni oraz w rejonie przejazdów kolejowych oraz chwalili się wiedzą na temat poprawnego przechodzenia przez ulicę. Na zakończenie spotkania najmłodsi otrzymali książeczki edukacyjne „Bezpieczny przejazd” - informuje rzecznik prasowy KPP w Gostyninie, podkom. Dorota Słomkowska. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE