Reklama

Policjanci z Gostynina i Sannik pilnowali rowerzystów na rajdach

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z Gostynina i Sannik pilnowali rowerzystów na rajdach - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „Mój rower – moje życie” to akcja, którą przeprowadzili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie oraz policjanci z posterunku w Sannikach.

„Mój rower – moje życie” to akcja, którą przeprowadzili funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie oraz policjanci z posterunku w Sannikach.

Mundurowi, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczestników rajdów rowerowych, przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa i ruchu drogowego, a także zabezpieczali przejazdy rowerzystów. 
Drogówka z Gostynina zabezpieczała bezpieczeństwo uczestników Rodzinnego Rajdu Rowerowego im. Jana Pawła II w Gostyninie. Policjanci z Sannik pilnowali porządku na trasie rajdu w Czyżewie. 
Zabezpieczający obie imprezy policjanci pilnowali, by rowerzystom nie stało się nic złego, a jednocześnie apelowali do nich o zdrowy rozsądek na drogach. 


– Rowerzysta powinien być świadom tego, co może się stać, gdy zlekceważy ewentualny błąd kierowcy – mówi Dorota Słomkowska, rzecznik prasowy KPP Gostynin. – Musi wykazać się rozsądkiem, ostrożnością oraz wyobraźnią, ponieważ w konfrontacji z samochodem, zarówno pieszy jak i kierujący jednośladem, nie ma szans. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE