Reklama

Policjanci z wizytą w Zalesiu

Opublikowano:
Autor:

Policjanci z wizytą w Zalesiu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach realizowanego przez policję programu „Dzielnicowy bliżej nas", w ubiegły wtorek odbyło się spotkanie z podopiecznymi oraz personelem Wojewódzkiego Samodzielnego zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. E. Wilczkowskiego w Gostyninie. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo osób.

W ramach realizowanego przez policję programu ?Dzielnicowy bliżej nas", w ubiegły wtorek odbyło się spotkanie z podopiecznymi oraz personelem Wojewódzkiego Samodzielnego zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. prof. E. Wilczkowskiego w Gostyninie. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo osób.

W szpitalu ul. Zalesie odbyło się spotkanie dzielnicowego z  pensjonariuszami i pracownikami. Uczestniczyło w nim około 40 osób. Policjant w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas" omawiał zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa osób, w tym osób starszych. Funkcjonariusz mówił o bezpieczeństwie niechronionych uczestników ruchu drogowego oraz o tym jak zachowywać się, żeby nie paść ofiarą oszustów. Ponadto zaprezentował „Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa" oraz aplikację „Moja Komenda".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE