Reklama

Policjanci zadbają o bezpieczeństwo pieszych

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zadbają o bezpieczeństwo pieszych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś policjanci z Gostynina przeprowadzą w naszym mieście ogólnokrajowe działania, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Funkcjonariusze będą zwracać uwagę na zachowanie kierowców, jak również przyjrzą się samym pieszym, czy nie łamią zasad ruchu drogowego.

Dziś policjanci z Gostynina przeprowadzą w naszym mieście ogólnokrajowe działania, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Funkcjonariusze będą zwracać uwagę na zachowanie kierowców, jak również przyjrzą się samym pieszym, czy nie łamią zasad ruchu drogowego.

Podczas dzisiejszych działań policjanci zadbają o pieszych, rowerzystów i motorowerzystów tak, aby czuli się oni bezpiecznie na drodze. Funkcjonariusze z Gostynina będą zatrzymywać kierowców, którzy będą stwarzać zagrożenie dla niechronionych uczestników ruchu drogowego. Policyjne działania NURD mają na celu nie tylko poprawę bezpieczeństwa, ale też uświadomienie zarówno pieszym, jak i kierującym, jakie stwarzają zagrożenie na drodze. W związku z tym, mundurowi zwracać będą szczególną uwagę na zachowanie kierowców w stosunku do pieszych, jak również bacznie przyjrzą się samym pieszym, czy nie łamią zasad ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE