Reklama

Policjanci zadbali o bezpieczeństwo seniorów na ulicy

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zadbali o bezpieczeństwo seniorów na ulicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Gostyninie na terenie Sannik promowali bezpieczne zachowania na drogach wśród seniorów. W czasie działań rozdawali osobom starszym odblaski, aby byli widoczni po zmroku na drodze.

W niedzielę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z KPP w Gostyninie na terenie Sannik promowali bezpieczne zachowania na drogach wśród seniorów. W czasie działań rozdawali osobom starszym odblaski, aby byli widoczni po zmroku na drodze.

W niedziele na terenie Gminy Sanniki policjanci gostynińskiej drogówki promowali bezpieczne zachowania na drogach wśród seniorów. Działania te zbiegły się z obchodzonymi w tym czasie dniami Babci i Dziadka. Funkcjonariusze w ramach akcji przeprowadzili z osobami starszymi rozmowy związane z ich bezpieczeństwem na drodze. Policjanci pouczyli starsze osoby, jak bezpiecznie poruszać się po zmierzchu poza terenem zabudowanym i że powinni nosić elementy odblaskowe. Po zakończonej popołudniowej mszy przed kościołem w Sannikach seniorom rozdawane były także odblaski. Oprócz rozmów z seniorami, gostynińscy przeprowadzili również rozmowy z młodszymi uczestnikami ruchu drogowego, przypomnieli im o konieczności okazywania osobom starszym należytego szacunku oraz tolerancji na drogach i nie tylko. Jak zapowiadają funkcjonariusze, podobne akcje na terenie powiatu gostynińskiego będą prowadzone w przyszłości.

Jeszcze w tym tygodniu w przedszkolu nr 4 w Gostyninie będą prowadzone pogadanki z babciami i dziadkami przedszkolaków. Zaplanowane są cztery takie spotkania, w które włączą się gostynińscy dzielnicowi i policjanci ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE