Reklama

Policyjna akcja „SMOG”

Opublikowano:
Autor:

Policyjna akcja „SMOG”  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińscy policjanci nie przeszli obojętnie wobec krajowej akcji mającej na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów o złym stanie technicznym oraz takich, które wytwarzają zbyt dużą ilość spalin. Od rana rozpoczęli działania pod nazwą "Smog".

Gostynińscy policjanci nie przeszli obojętnie wobec krajowej akcji mającej na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego pojazdów o złym stanie technicznym oraz takich, które wytwarzają zbyt dużą ilość spalin. Od rana rozpoczęli działania pod nazwą "Smog".

Celem działań „Smog” jest zwrócenie uwagi kierującym na prawidłowy stan techniczny pojazdów i szkodliwość emisji spalin do atmosfery oraz wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów. Dodatkowo mundurowi będą przypominali kierującym o konieczności cyklicznego sprawdzania stanu technicznego pojazdów w celu wyeliminowania wszelkiego typu niesprawności.

Akcja ma również walor edukacyjny, gdyż policjanci mają zamiar uświadamiać kierowców, iż smog to nie "zasługa" kominów fabryk, ale przede wszystkim niesprawnych technicznie pojazdów uczęszczających w ruchu drogowym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE