Reklama

Policyjne działania „Prędkość" już dziś na gostynińskich drogach

Opublikowano:
Autor:

Policyjne działania „Prędkość" już dziś na gostynińskich drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj od wczesnych godzin rannych na gostynińskich drogach i ulicach, policjanci z drogówki prowadzą działania w ramach policyjnej akcji „Prędkość". Jej cel ukierunkowany jest na poprawę bezpieczeństwa na drogach - w szczególności na przestrzeganie przez kierowców dozwolonej prędkości jazdy.

Dzisiaj od wczesnych godzin rannych na gostynińskich drogach i ulicach, policjanci z drogówki prowadzą działania w ramach policyjnej akcji ?Prędkość". Jej cel ukierunkowany jest na poprawę bezpieczeństwa na drogach - w szczególności na przestrzeganie przez kierowców dozwolonej prędkości jazdy.

W trakcie akcji policjanci wykorzystują wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości. Mundurowi sprawdzają przede wszystkim prędkość, z jaką poruszają się kierowcy. Kontroli podlega także stan trzeźwości kierujących oraz wyposażenie samochodu i wymagane dokumenty.

Głównym celem prowadzonych działań jest zapobieganie najgroźniejszym zdarzeniom drogowym poprzez egzekwowanie od kierujących przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Przekraczanie dozwolonej prędkości jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków. Statystyki wyraźnie wskazują, że skutki wielu zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE