Reklama

Policyjny motocykl pojawił się na szosach

Opublikowano:
Autor:

Policyjny motocykl pojawił się na szosach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z końcem marca słoneczna aura sprzyjała amatorom jednośladów. Również policyjny motocykl wyjechał już na gostynińskie szosy.

Z końcem marca słoneczna aura sprzyjała amatorom jednośladów. Również policyjny motocykl wyjechał już na gostynińskie szosy.

Pierwsze oznaki wiosny spowodowały, że użytkownicy jednośladów – motocykli, skuterów i motorowerów, wyjechali na drogi. Te pojazdy to doskonały środek transportu, pod warunkiem, że są użytkowane z rozsądkiem. Dlatego też również motocykl będący na stanie gostynińskiej komendy wyjechał na nasze drogi. Policjanci, pełniąc na nim służbę, szczególną uwagę zwrócą na kierujących tzw. „ścigaczami", którzy swoją brawurą i chęcią wywarcia wrażenia na innych, powodują zagrożenia dla wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Przez najbliższy weekend (8-9.04.) gostynińska drogówka będzie prowadziła działania prewencyjno-kontrolne pn. „Motocykl", których głównym celem będzie zmniejszenie zagrożenia jakie stwarzają nieodpowiedzialni i nieostrożni motocykliści.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE