Reklama

Policyjny rajd rowerowy

Opublikowano:
Autor:

Policyjny rajd rowerowy  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ramach programu „Mój rower, moje życie" gostynińscy policjanci zorganizowali rajd rowerowy dla swoich rodzin. Wycieczka oraz piknik był świetną okazją do rodzinnego spędzenia pełnego atrakcji dnia, ale nie zabrakło również zabaw i rozmów o bezpieczeństwie.

W ramach programu ?Mój rower, moje życie" gostynińscy policjanci zorganizowali rajd rowerowy dla swoich rodzin. Wycieczka oraz piknik był świetną okazją do rodzinnego spędzenia pełnego atrakcji dnia, ale nie zabrakło również zabaw i rozmów o bezpieczeństwie.

Rajd rowerowy zorganizowany został w minioną niedzielę przez policjantów zrzeszonych w związkach zawodowych dla funkcjonariuszy i pracowników gostynińskiej komendy oraz ich rodzin. Zbiórka odbyła się przed budynkiem komendy, gdzie życzenia bezpiecznej drogi dla uczestników złożył Komendant Powiatowy Policji w Gostyninie insp. Zbigniew Włodkowski. Rowerzyści przejechali blisko 40 kilometrów. Na zaproszenie gostynińskich policjantów w rajdzie uczestniczył również Wiceprzewodniczący Zarządu Głównego NSZZ Policjantów asp.szt. Rafał Kruk. 

Podczas rajdu odbył się również piknik rodzinny, gdzie najmłodsi grali w profilaktyczną grę planszową oraz sprawdzali swoje umiejętności na mobilnym miasteczku ruchu drogowego. Spotkanie miało charakter bardzo rodzinny, a tempo jazdy dostosowane było do najmłodszych uczestników. Wszyscy jednogłośnie oznajmili, że kolejne spotkanie zostanie zorganizowane już w sierpniu. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE