Reklama

Półkolonie w Gostyninie tuż tuż. Wkrótce ruszą zapisy

Opublikowano:
Autor:

Półkolonie w Gostyninie tuż tuż. Wkrótce ruszą zapisy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku (16 lipca) ruszą zapisy na nieodpłatne półkolonie. Skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu Gostynina.

Od poniedziałku (16 lipca) ruszą zapisy na nieodpłatne półkolonie. Skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat z terenu Gostynina.

Zaplanowano trzy tury turnusów: 30 lipca - 10 sierpnia (nabór od 23 lipca), 30 lipca - 10 sierpnia (nabór od 16 lipca), 13-24 sierpnia (nabór od 6 sierpnia). Wypoczynek zorganizują dwa podmioty. Ratusz wybrał następujących realizatorów: Akademię Inicjatyw Młodzieżowych (półkolonie dla 45 osób - pierwszy turnus i dla 60 osób w drugim turnusie), Green Project Tomasz Wójcik (półkolonie dla 60 uczestników).

Oferta półkolonii obejmuje trzy dwutygodniowe turnusy, podczas których najmłodsi mają zapewniony bardzo ciekawy program animacyjny, uwzględniający program profilaktyczny, opiekę wychowawców oraz posiłek i napoje. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym turnusie. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapisów można będzie dokonać poprzez zgłoszenia telefoniczne na numer telefonu podany w poniedziałek na stronie internetowej urzędu miasta.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE