Reklama

Pomóż chłopcu odbudować dom. Została mu tylko walizka z ubraniami

Opublikowano:
Autor:

Pomóż chłopcu odbudować dom. Została mu tylko walizka z ubraniami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Potrzebne są farby, panele podłogowe, słowem wszystko, co może przydać się do odbudowy domu rodzinnego młodego Konrada. W piątek, 29 czerwca ogień strawił dobytek jego całej rodziny. Pilnie potrzebna jest pomoc. Zbiórka jest organizowana na Pomagam.pl.

Potrzebne są farby, panele podłogowe, słowem wszystko, co może przydać się do odbudowy domu rodzinnego młodego Konrada. W piątek, 29 czerwca ogień strawił dobytek jego całej rodziny. Pilnie potrzebna jest pomoc. Zbiórka jest organizowana na Pomagam.pl.

Do tragedii doszło w Karolewie (gm. Nowy Duninów). W akcję pomocy rodzinie zaangażował się Wojciech Burdanowski, trener sportów walki z Płocka.

[ZT]19558[/ZT]

- Mój zawodnik Konrad, będąc na moim obozie sportowym, dowiedział się, że spłonął jego dom (nie był ubezpieczony) - mówi Wojciech Burdanowski. - Została mu walizka ubrań, którą zabrał na 10-dniowy wyjazd. Wszystkich ludzi o dobrym sercu proszę o symboliczne wpłaty. Wierzę, że w grupie siła. Pomóżmy chłopakowi odbudować spalony dom.

Jak mówi trener, rodzinę można też wesprzeć materiałami budowlanymi, farbami czy np. panelami na podłogi, bo muszą od nowa wyposażyć budynek. Kontakt pod numerem tel. 692 84 84 60.

Przypomnijmy, że w piątek, 29 czerwca działania gaśnicze trwały od godziny 15. Dom jednorodzinny zajęty był ogniem do tego stopnia, że płomienie wychodziły przez okno. Mama Konrada akurat przyjechała odwiedzić syna, przebywającego na obozie i nikogo nie było w domu. Na miejscu łącznie działało siedem zastępów straży, w tym jednostki z Płocka.

Pomoc można kierować na pomagam.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE