Reklama

Pomóż chorym dziewczynkom w walce z chorobą

Opublikowano:
Autor:

Pomóż chorym dziewczynkom w walce z chorobą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już w najbliższy piątek odbędzie się akcja charytatywna przygotowana przez uczniów LO w Gostyninie. Każdy będzie mógł wesprzeć dwie chore dziewczynki z Gostynina: Amelkę Borkowską i Amelkę Del Chierico, kupując ciasta lub sałatki. Przysmaki będzie można nabyć w wielu instytucjach i urzędach na terenie miasta.

Już w najbliższy piątek odbędzie się akcja charytatywna przygotowana przez uczniów LO w Gostyninie. Każdy będzie mógł wesprzeć dwie chore dziewczynki z Gostynina: Amelkę Borkowską i Amelkę Del Chierico, kupując ciasta lub sałatki. Przysmaki będzie można nabyć w wielu instytucjach i urzędach na terenie miasta.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy dla dwóch bardzo poważnie chorych dziewczynek. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na rehabilitację i leczenie. W najbliższy piątek w wielu instytucjach i urzędach na terenie miasta Gostynina będzie można pomóc dziewczynką, poprzez zakup przepysznych ciast i sałatek wykonanych przez wolontariuszy.

Amelka Borkowska choruje na Mózgowe Porażenie Dziecięce i Epilepsję. Dziewczynka w wyniku choroby nie siedzi samodzielnie i nie chodzi. Druga z dziewczynek Amelka Del Chierico choruje na zanik istoty białej. Obie dziewczynki wymagają ciągłej opieki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE