Reklama

Ponad 30 interwencji strażaków! Nawałnica siała spustoszenie [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Ponad 30 interwencji strażaków! Nawałnica siała spustoszenie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zerwane dachy i linie energetyczne, powalone drzewa, zalane budynki - burze i porywiste wiatry, które przeszły wczoraj przez region wyrządziły mnóstwo szkód. W samym powiecie gostynińskim strażacy musieli interweniować ponad 30-krotnie.

Zerwane dachy i linie energetyczne, powalone drzewa, zalane budynki - burze i porywiste wiatry, które przeszły wczoraj przez region wyrządziły mnóstwo szkód. W samym powiecie gostynińskim strażacy musieli interweniować ponad 30-krotnie.

Strażacy najczęściej wyjeżdżali do : 25  razy do powalonych drzew  na drogach, 5 razy do naruszonych konstrukcji dachów na budynkach mieszkalnych oraz gospodarczych, ponadto odnotowano  1 pożar drzewa oraz 2 zalane piwnice.

Wykaz interwencji w rozbiciu na gminy powiatu gostynińskiego  przedstawia się następująco:
miasto Gostynin: ( 2 interwencje )
gmina Gostynin: ( 9 interwencji )
gmina Pacyna : ( 3 interwencje )
gmina  Sanniki: ( 2 interwencje )
gmina Szczawin Kościelny : ( 17 interwencji )
  

 Pomimo tak dużego zagrożenia, na szczęście  nie odnotowano osób poszkodowanych wśród mieszkańców naszego powiatu oraz ratowników. W działaniach interwencyjnych udział brały zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gostyninie oraz jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu tj. Gostynin, Sierakówk, Skrzany,  Szczawin Kościelny, Adamów, Suserz,, Helenów Słupski,Wola Trębska, Pacyna, Model, Sanniki, .

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE