Reklama

Popraw swoją sytuację na rynku pracy. Skorzystaj z bezpłatnego projektu

Opublikowano:
Autor:

Popraw swoją sytuację na rynku pracy. Skorzystaj z bezpłatnego projektu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Myślisz może o zmianie swojej sytuacji zawodowej?Zastanawiasz się nad tym, czy:- masz może dość już swojej pracy?- za mało zarabiasz?- chcesz zdobyć stałe zatrudnienie- chcesz uzyskać awans, ale brakuje Ci kwalifikacji?- a może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego?

Myślisz może o zmianie swojej sytuacji zawodowej?

Zastanawiasz się nad tym, czy:

- masz może dość już swojej pracy?

- za mało zarabiasz?

- chcesz zdobyć stałe zatrudnienie

- chcesz uzyskać awans, ale brakuje Ci kwalifikacji?

- a może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego?

 

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi TAK, to chcielibyśmy Ci powiedzieć, że rozumiemy Twoje potrzeby. Z tego właśnie względu mamy dla Ciebie świetną propozycję, dzięki której polepszysz swoje warunki pracy !

Myślisz od czego zacząć ?

To proste. Na początek wykonaj 3 proste kroki:

Krok 1 - dzwoń i pytaj o szczegóły pod numer 515-535-047, lub przyjdź do naszego Biura Projektów przy ulicy Ułańskiej 1, w Płocku, pokój 102.

Krok 2 - wypełnij i złóż dokumenty rekrutacyjne (dostępne na stronie www.zdz-plock.com.pl w zakładce „Projekty realizowane”)

Krok 3 - po prostu „Zdobądź lepszą pracę dzięki ZDZ w Płocku”

 

Ogólnie wiadomo, że zmiana jest jedyną pewną, więc weź udział w naszym projekcie i zmień swoją sytuację na lepszą. Zamiast marzyć i myśleć po prostu przejdź do działania i skorzystaj z szansy, którą oferujemy. U nas nie dość, że otrzymasz wszystko za darmo to jeszcze dostaniesz stypendium szkoleniowe i stażowe no i oczywiście inne wartościowe wsparcie. Aktualnie trwa rekrutacja do naszego kolejnego projektu, który tym razem jest skierowany do osób pracujących. Jest to nasza odpowiedź na potrzeby, każdego kto jest niepewny swojego zatrudnienia. Celem naszego projektu jest polepszenie sytuacji na rynku pracy wśród osób pracujących znajdujących się w trudnej sytuacji na rynku pracy.

Zastanawiasz się do kogo skierowany jest projekt?

Uczestnikami projektu mogą być osoby młode w wieku 15-29 lat (w tym 54 kobiety i 36 mężczyzn) z obszaru Miasta Płocka, powiatu płockiego, powiatu sierpeckiego oraz powiatu gostynińskiego, które na moment zgłoszenia do projektu są osobami pracującymi i znajdują się w trudnej sytuacji na rynku pracy, czyli pracują na umowę zlecenie, umowę o dzieło, lub pracują na umowę o pracę w niepełnym wymiarze, na czas określony, lub na zastępstwo, a także rolnicy i członkowie ich rodzin, którzy zamierzają odejść z rolnictwa.

Co oferuje projekt?

Przede wszystkim identyfikację Twoich potrzeb oraz wsparcie doradczo psychologiczne i pośrednictwo pracy. W ramach powyższego wsparcia wspólnie z doradcą zawodowym określisz m.in. swoje silne i słabe strony czy też możliwości i predyspozycje do wykonywania danego zawodu. Z psychologiem zaś będzie możliwość przepracowania kompetencji społecznych przydatnych na rynku pracy. Dowiesz się jak wielką moc posiadasz w sobie i jak wiele od Ciebie zależy w kwestii polepszenia swoich warunków pracy poprzez uzyskanie awansu czy też zmiany miejsca zatrudnienia. A do tego wszystkiego nasz pośrednik pracy pomoże w znalezieniu nowego miejsca stażu, lub pracy i na dodatek stworzy specjalnie dla Ciebie aktualne CV i list motywacyjny.

Kolejnym wsparciem są kursy, dające możliwość zdobycia nowych kwalifikacji, które z pewnością przydadzą się do negocjacji w sprawie awansu lub zmiany pracy na lepszą. Do wyboru oferujemy kursy i szkolenia odpowiadające na potrzeby lokalnych i regionalnych pracodawców:

  • Spawanie metodą MAG 135
  • Sprzedawca - magazynier z obsługą wózków jezdniowych
  • Kelner-Barman
  • Elektryk
  • Opiekun/ka osoby starszej i niepełnosprawnej
  • Pracownik biurowy z ECDL Standard
Po ukończeniu kursu i uzyskaniu kwalifikacji każdy uczestnik i uczestniczka będą mogli skorzystać z trzymiesięcznego płatnego stażu.

W ramach projektu nie zapomnieliśmy też o dodatkowym wsparciu, które niewątpliwie uatrakcyjnia naszą ofertę. Na początku opłacimy w Twoim imieniu badania lekarskie, ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków, następnie podczas szkoleń otrzymasz materiały szkoleniowe i wyżywienie a także stypendium za udział w kursie oraz stypendium podczas realizacji stażu.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny

Serdecznie zapraszamy !

 

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Płocku

ul. Ułańska 1

09-402 Płock
Biuro projektów, pok. 102

tel. 515-535-047 / 24 264 22 77

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE