Reklama

Porównanie kredytów w internecie – szybko i wygodnie

Opublikowano:
Autor:

Porównanie kredytów w internecie – szybko i wygodnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Polacy chętnie zaciągają kredyty gotówkowe, przeznaczając pieniądze na dowolny cel. Często decyzja o złożeniu wniosku zapada nagle, w efekcie czego kredytobiorca nie ma czasu na szczegółowe analizy. Tymczasem wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut, aby otrzymać informację o najkorzystniejszych ofertach. Dlaczego to takie ważne?

Polacy chętnie zaciągają kredyty gotówkowe, przeznaczając pieniądze na dowolny cel. Często decyzja o złożeniu wniosku zapada nagle, w efekcie czego kredytobiorca nie ma czasu na szczegółowe analizy. Tymczasem wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut, aby otrzymać informację o najkorzystniejszych ofertach. Dlaczego to takie ważne?

Kredyty gotówkowe dostępne w bankach, chociaż są pozornie podobne, różnią się pod wieloma względami. Mimo że zawsze mogą być przeznaczone na dowolny cel, inne mogą być warunki ich udzielania. Ponadto wyraźne różnice widoczne są w kosztach. Wybierając więc przypadkową ofertę, można nie tylko stracić sporo czasu na dopełnienie formalności, ale również stracić sporo pieniędzy. Aby tego uniknąć, z myślą o kredytobiorcach powstał ranking kredytów gotówkowych na finanse.rankomat.pl.

Na czym polega ranking kredytów gotówkowych?

Niezależnie od tego czy poszukujesz kredytu gotówkowego bez BIK czy kredytu bez zaświadczeń o zarobkach, możesz skorzystać z zestawienia dostępnego w serwisach porównujących produkty bankowe. Zasada działania takiego rankingu jest prosta – na bieżąco pojawiają się tutaj informacje o aktywnych kredytach gotówkowych oferowanych przez banki.

Przykład 1. Ranking kredytów pokazuje, że kredyt gotówkowy na kwotę 10 000 zł (na 48 miesięcy) dostępny w ofercie Millennium Banku będzie kosztował 2886,56 zł (RRSO 13,85). Miesięczna rata wyniesie 268,47 zł.

Przykład 2. Z zestawienia wynika, że kredyt gotówkowy na kwotę 10 000 zł (48 miesięcy) zaciągnięty w POKO Banku Polskim będzie kosztował 3632,48 zł (RRSO 17,36%) . Miesięczna rata będzie kształtować się na poziomie 284,01 zł.

Ranking kredytów gotówkowych – czy warto z niego korzystać?

Jeżeli chcesz uzyskać wsparcie finansowe oferowane przez banki i zależy Ci na wyborze korzystnej oferty, skorzystaj z rankingu kredytów gotówkowych. To proste narzędzie charakteryzuje się wieloma zaletami.

  • Szybka analiza ofertowa – porównanie wybranych kredytów gotówkowych zajmuje zaledwie kilka minut.
  • Wygodny dostęp do informacji – nie musisz wychodzić z domu, aby poznać szczegóły oferty przygotowanej przez kilka popularnych banków działających w Polsce.
  • Możliwość poczynienia oszczędności – porównując kredyty gotówkowe, nie przepłacasz. Dokładnie wiesz, który bank oferuje najlepsze warunki, np. kredyty z najniższym RRSO.
Pamiętaj! Korzystaj wyłącznie z wiarygodnych serwisów porównywarkowych – tylko wtedy będziesz mieć pewność rzetelności zamieszczanych tam informacji.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE