Reklama

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Zobacz, jakie omówiono tematy

Opublikowano:
Autor:

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Zobacz, jakie omówiono tematy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegły piątek w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Przewodniczącym spotkania był starosta gostyniński Tomasz Matuszewski.

W ubiegły piątek w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Przewodniczącym spotkania był starosta gostyniński Tomasz Matuszewski.

W spotkaniu oprócz członków stałych zespołu – szefów powiatowych służb, inspekcji oraz straży uczestniczyli również burmistrz i wójtowie z terenu Powiatu Gostynińskiego oraz kierownik delegatury w Płocku Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Podczas posiedzenia omówiono: procedury postępowania w przypadku wystąpienia na terenie powiatu wirusa ptasiej grypy H5N8, role i zadania samorządów gminnych, służb i inspekcji, przygotowania w zakresie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie zbliżających się ferii zimowych „Bezpieczne ferie 2017”, ocenę stanu czystości powietrza, wyniki badań na terenie powiatu, obecną sytuację nielegalnego składowiska substancji chemicznych w Gostyninie przy ul. Ziejkowej, działania Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku - Oddział w Gostyninie oraz sytuację dotyczącą sezonu grypowego - zachorowalność na terenie Powiatu Gostynińskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE