Reklama

Posypały się mandaty: policja podsumowuje działania NURD

Opublikowano:
Autor:

Posypały się mandaty: policja podsumowuje działania NURD - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czterech pieszych i trzynastu kierowców otrzymało wczoraj mandat w związku z prowadzonymi przez policję działaniami NURD. Funkcjonariusze bacznie przyglądali się kierującym i pieszym i egzekwowali od nich zachowania zgodne z prawem.

Czterech pieszych i trzynastu kierowców otrzymało wczoraj mandat w związku z prowadzonymi przez policję działaniami NURD. Funkcjonariusze bacznie przyglądali się kierującym i pieszym i egzekwowali od nich zachowania zgodne z prawem.

Policjanci przez kilkanaście godzin sprawdzali, jak na drogach zachowują się kierujący i piesi. W trakcie akcji mundurowi ujawnili 4 pieszych niestosujących się do obowiązku przechodzenia przez jezdnię w miejscu wyznaczonym, a także 13 kierujących naruszających przepisy ruchu drogowego.

Działania policyjne „NURD" mają na celu dyscyplinowanie we wzajemnych relacjach zarówno kierujących jak i pieszych. Pamiętajmy, że niechronieni uczestnicy ruchu drogowego w przeciwieństwie do kierowców i pasażerów samochodów pozbawieni są jakiejkolwiek ochrony. Przy uderzeniu przez pojazd jadący z dużą prędkością praktycznie nie mają szans na przeżycie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE