Reklama

Poszukiwani policjanci, którzy pomogli ofiarom przemocy domowej

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwani policjanci, którzy pomogli ofiarom przemocy domowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz jedenasty Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego organizuje konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Kandydatów zgłaszać można do 31 maja.

Już po raz jedenasty  Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego organizuje konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Kandydatów zgłaszać można do 31 maja.

Celem konkursu jest uhonorowanie policjantów, którzy pomagając osobom dotkniętym przemocą domową, wyróżniają się wyjątkowym profesjonalizmem i empatią. Każdy kto chciałby podziękować policjantowi, który pomógł mu w trudnej sytuacji związanej z przemocą w rodzinie, może zgłosić go do konkursu. Zgłoszeń kandydatów dokonywać mogą nie tylko osoby indywidualne, ale również organizacje i instytucje. Termin zgłoszeń upływa 31 maja 2018 roku. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres: pogotowie@niebieskalinia.pl lub pocztą na adres „Niebieska Linia”, 02-121 Warszawa ul. Korotyńskiego 13. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE