Reklama

Poszukiwani twórcy muralu. Ale wyłącznie młodzi i bardzo młodzi

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwani twórcy muralu. Ale wyłącznie młodzi i bardzo młodzi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gostynińskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorczości” (GCR) wraz z Gostynińską Spółdzielnią Mieszkaniową organizują konkurs na projekt muralu, który promował będzie integracyjny plac zabaw dla dzieci.

Gostynińskie Centrum Rozwoju Organizacji Pozarządowych i Przedsiębiorczości” (GCR) wraz z Gostynińską Spółdzielnią Mieszkaniową organizują konkurs na projekt muralu, który promował będzie integracyjny plac zabaw dla dzieci.

W konkursie mogą brać udział dzieci od czwartego do dwunastego roku życia z przedszkoli, punktów przedszkolnych i szkół podstawowych działających na terenie Gostynina. Dzieci, które zechcą wziąć udział w konkursie, mogą składać swoje prace w placówkach oświatowych, do których uczęszczają (przedszkole, punkt przedszkolny, szkoła podstawowa) lub bezpośrednio u organizatorów konkursu.
Prace konkursowe wykonane przez podpisanych pod nimi autorów nie mogły być wcześniej nigdzie publikowane ani przedstawiane w innych konkursach. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę, która może być wykonana dowolną techniką. Oprócz części graficznej zawierać powinna również napis „Integracyjny plac zabaw dla dzieci”.
Konkursowa praca powinna być ciekawym i oryginalnym projektem muralu, który promował będzie integracyjny plac zabaw dla dzieci w Gostyninie. Do każdej pracy należy załączyć informacje na temat autora (imię, nazwisko, wiek, numer telefonu do rodzica lub opiekuna dziecka) i placówce (przedszkolu, punkcie przedszkolnym lub szkole podstawowej, do której uczęszcza uczestnik konkursu).
Prace składać należy w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Konkurs plastyczny na projekt muralu promującego integracyjny plac zabaw dla dzieci w Gostyninie” w sekretariacie placówki oświatowej, do której uczęszcza uczestnik konkursu lub bezpośrednio w sekretariacie Gostynińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Spółdzielcza 5, Gostynin) do 16 kwietnia
Organizatorzy konkursu chcą promować idee integracji oraz wspólnej zabawy dzieci zdrowych i niepełnosprawnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE