Reklama

Poszukiwany 34-latek: wyszedł do pracy i nie wrócił

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany 34-latek: wyszedł do pracy i nie wrócił - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja prowadzi poszukiwania 34-letniego Marcina Karwackiego. Mężczyzna wczoraj rano wyszedł do pracy, w której ostatecznie się nie pojawił i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Policja prowadzi poszukiwania 34-letniego Marcina Karwackiego. Mężczyzna wczoraj rano wyszedł do pracy, w której ostatecznie się nie pojawił i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony jest mieszkańcem Płocka. Rysopis: 185 cm wzrostu, średnia budowa ciała, nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemnozieloną kurtkę, niebieskie spodnie dżinsowe, ciemne buty.

Zaginiony wyszedł z domu w dniu 19.11.2018 r. ok. 8.10 do pracy, ok. 8.30 pozostawił samochód marki Renault Thalia na placu przed teatrem, do pracy jednak nie dotarł i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną, miejsce jego pobytu nie jest znane. 

Ktokolwiek widział zaginionego lub zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Płocku , telef. 24 266 15 66 ; 24 266 16 00 ; 24 266 16 01 i pod numerem alarmowym 112.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE