Reklama

Poszukiwany wykonawca obwodnicy Gąbina

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany wykonawca obwodnicy Gąbina - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Licząca 3,75 km długości obwodnica Gąbina ma być częścią drogi wojewódzkiej nr 577, która prowadzi z Łącka do miejscowości Ruszki. Trasa o długości niespełna 50 kilometrów stanowi dla mieszkańców Gostynina i powiatu gostynińskiego podstawowe połączenie z Warszawą. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie ogłosił drugi przetarg na obwodnicę Gąbina. W pierwszym postępowaniu oferty okazały się zbyt drogie.

Licząca 3,75 km długości obwodnica Gąbina ma być częścią drogi wojewódzkiej nr 577, która prowadzi z Łącka do miejscowości Ruszki. Trasa o długości niespełna 50 kilometrów stanowi dla mieszkańców Gostynina i powiatu gostynińskiego podstawowe połączenie z Warszawą. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie ogłosił drugi przetarg na obwodnicę Gąbina. W pierwszym postępowaniu oferty okazały się zbyt drogie.

 Przy okazji budowy obwodnicy Gąbina planowana jest również przebudowa części dróg podmiejskich, budowa nowych dróg dojazdowych, chodników, ścieżek rowerowych i skrzyżowań.

Pierwszy przetarg na obwodnicę ogłoszony był w lutym. Nie został jednak rozstrzygnięty, ponieważ budżet MZDW przewidywał na ten cel 33,3 miliona złotych, tymczasem najtańsza z trzech złożonych ofert opiewała na 42,3 mln zł. 

Oferty w drugim przetargu mogą być składane do 24maja. Inwestycja powinna zostać zrealizowana do 30 września 2019 roku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE