Reklama

Powiat świętował swoje 20-lecie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Powiat świętował swoje 20-lecie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uroczystości z okazji 20-lecia powiatu gostynińskiego odbyły się w miniony piątek w Zamku Gostynin. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym marszałka województwa mazowieckiego, Adama Struzika.

Uroczystości z okazji 20-lecia powiatu gostynińskiego odbyły się w miniony piątek w Zamku Gostynin. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym marszałka województwa mazowieckiego, Adama Struzika.

Obchody rozpoczęła uroczysta msza św. w parafii p.w. św. Marcina w Gostyninie. Galę otworzył starosta Tomasz Matuszewski, następnie o dziejach i historii powiatu opowiedziała przewodnicząca rady powiatu, Katarzyna Osowicz-Szewczyk.

W trakcie uroczystości marszałek Adam Struzik wręczył zasłużonym samorządowcom medale pamiątkowe „Pro Masovia” i wyróżnienia, a obchody uświetnił zespół Vox Singers, pod dyrekcją Roberta Majewskiego. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele posłów, samorządu wojewódzkiego, przedstawiciele sąsiednich powiatów, radni kadencji I - V oraz pracownicy starostwa, a także jednostki organizacyjne. W imieniu burmistrza Pawła Kalinowskiego na uroczystość przybyły: zastępca burmistrza Halina Fijałkowska i sekretarz Hanna Adamska.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE