Reklama

Powiatowe obchody Dnia Strażaka

Opublikowano:
Autor:

Powiatowe obchody Dnia Strażaka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dniu 17 maja w godz. popołudniowych przed Komendą Powiatową Straży Pożarnej odbyły się uroczystości obchodów Dnia Strażaka, których organizatorami byli: Koło Terenowe ZZS "Florian" w KP PSP w Gostyninie, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie.

W dniu 17 maja w godz. popołudniowych przed Komendą Powiatową Straży Pożarnej odbyły się uroczystości obchodów Dnia Strażaka, których organizatorami byli: Koło Terenowe ZZS "Florian" w KP PSP w Gostyninie, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP oraz Komendant Powiatowy PSP w Gostyninie.

Uroczystość rozpoczęła się od meldunku dowódcy uroczystości, wprowadzenia pocztu sztandarowego, odśpiewania hymnu państwowego i hymnu Związku OSP RP.

Gości powitał Komendant Powiatowy PSP st. bryg. mgr inż. Roman Kossobudzki.

Następnie odczytano rozkazy personalne o awansach i wyróżnieniach oraz zostały wręczone odznaczenia.

Wśród występujących gości był burmistrz Paweł Kalinowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Andrzejem Rederem. Gospodarz naszego miasta m.in. powiedział: "Dzisiejsze święto, to wyjątkowy czas, dlatego wyrażam wdzięczność za wartości, które wnosicie Państwo w nasze codzienne życie, a jest to pełna zaangażowania służba i odwaga podczas trudnych, często niebezpiecznych działań”.

Na zakończenie wystąpił komendant Roman Kossobudzki, który podziękował wszystkim przybyłym, a szczególnie strażakom, za ich trudną pracę oraz odchodzącym na emeryturę dwóm pracownikom, podkreślając ich ogromne zaangażowanie i pasję, jaką wkładali w wypełnianie swoich obowiązków.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE