Reklama

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Złożono życzenia nauczycielom

Opublikowano:
Autor:

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej. Złożono życzenia nauczycielom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyła się powiatowa uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół prowadzonych przez powiat gostyniński.

Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Gostyninie odbyła się powiatowa uroczystość związana z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele wszystkich szkół prowadzonych przez powiat gostyniński.

Najszczersze życzenia do nauczycieli i pracowników administracji i obsługi oraz podziękowania za trud i wysiłek wkładany w pracę złożyli: przewodnicząca rady Powiatu Gostynińskiego Katarzyna Osowicz – Szewczyk, starosta gostyniński Tomasz Matuszewski, wicestarosta Jan Kazimierz Krzewicki oraz naczelnik Wydziału Edukacji Szymon Szczypawka. W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele nauczycielskich związków zawodowych: Barbara Gierula oraz Andrzej Osiak, którzy podkreślali trudny charakter pracy nauczycieli oraz dynamikę zmian naszego systemu oświaty. Spotkanie było okazją do wręczenia pięciu nagród starosty gostynińskiego. Ponadto dyrektorzy wręczyli przyznane przez siebie nagrody, które otrzymało aż 22 nauczycieli ze szkół i placówek oświatowych. Wydarzenie było również okazją do wręczenia aktów mianowania, które uzyskało troje nauczycieli.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE