Reklama

Powiedz stop uzależnieniom. Klub Błyskawica wspiera akcję przeciwko używkom

Opublikowano:
Autor:

Powiedz stop uzależnieniom. Klub Błyskawica wspiera akcję przeciwko używkom - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu odbyło się spotkanie w ramach programu Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Spotkanie zostało zorganizowane przez miejscowy klub - Błyskawica Lucień.

W poniedziałek w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu odbyło się spotkanie w ramach programu Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Spotkanie zostało zorganizowane przez miejscowy klub - Błyskawica Lucień.

Na spotkaniu pojawiła się kilkunastoosobowa grupa młodzieży z terenu Gminy Gostynin oraz ich rodzice. Spotkanie zostało otwarte przez prezesa klubu Krzysztofa Kokosińskiego, który nakreślił wszystkim obecnym program spotkania. Spotkanie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej głos zabrał trener drużyny seniorów klubu Artur Szulwach, który zachęcał młodych miłośników piłki nożnej do uprawiania tego sportu. Trener mówił również o etapach szkolenia młodych piłkarzy, poświęceniach i wyrzeczeniach, jakie spotkają na swojej drodze młodzi sportowcy. Poruszony został również ważny temat świadomości młodych sportowców oraz odpowiednie zachowanie i wsparcie rodziców w czasie przygody sportowej swoich dzieci.

W drugiej części spotkania głos zabrał asp.szt. Sylwester Markiewicz z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie, który przestrzegał przed różnego rodzaju używkami typu papierosy, alkohol, czy narkotyki. Funkcjonariusz ostrzegał, jak szybko i nieświadomie możemy się uzależnić od różnych substancji i jakie mogą być tego skutki. Na sam koniec głos zabrała dyrektor Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Lucieniu Ilona Dan, która jednocześnie była gospodarzem wczorajszego spotkania. Dyrektor krótko i treściwie podsumowała wypowiedzi swoich poprzedników i wyraziła nadzieję że problemy o których rozmawiano na blisko dwugodzinnym spotkaniu nigdy nie dotkną przybyłej młodzieży oraz ich rodziców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE