Reklama

Powiesił córkę, później siebie: nowe szczegóły ws. horroru w Lubikowie

Opublikowano:
Autor:

Powiesił córkę, później siebie: nowe szczegóły ws. horroru w Lubikowie  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Szczegóły tragicznych wydarzeń z Lubikowa mogą okazać się jeszcze bardziej wstrząsające. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczynka najprawdopodobniej zginęła przez powieszenie.

Szczegóły tragicznych wydarzeń z Lubikowa mogą okazać się jeszcze bardziej wstrząsające. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczynka najprawdopodobniej zginęła przez powieszenie.

 Wczoraj odbyła się sekcja zwłok mężczyzny oraz 8-letniej dziewczynki. Pobrano także próbkę krwi denata na obecność alkoholu i substancji odurzających. Wyniki będą znane jednak dopiero w przyszłym tygodniu. 

Śledztwo prowadzone jest w sprawie zabójstwa dziecka oraz ewentualnego podżegania do samobójstwa, bądź udzielenia pomocy przy targnięciu się na własne życie ojca dziewczynki.

W środę zwłoki mężczyzny oraz 8-letniej Madzi na strychu opuszczonego budynku w Lubikowie znalazł dziadek dziecka. Mężczyzna poszukując zaginionych zauważył pod pustostanem samochód ojca dziewczynki.

Jak informuje nas Iwona Śmigielska-Kowalska z Prokuratury okręgowej w Płocku, dziewczynka najprawdopodobniej została powieszona, następnie na własne życie targnął się jej ojciec. Rodzina mieszkała w pobliskim Staropolu, w ostatnim czasie między rodzicami dziecka nie działo się jednak najlepiej.

O kolejnych szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE