Reklama

Pożar czy fatamorgana? Czerwone płomienie unosiły się nad Gostyninem

Opublikowano:
Autor:

Pożar czy fatamorgana? Czerwone płomienie unosiły się nad Gostyninem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sporego stracha napędził gostynianom pożar, który kilka dni temu rozprzestrzeniał się w kierunku Płocka. Jak się jednak okazało, mieszkańcy padli ofiarą... złudzenia optycznego, a w błąd wprowadziła ich płocka Petrochemia.

Sporego stracha napędził gostynianom pożar, który kilka dni temu rozprzestrzeniał się w kierunku Płocka. Jak się jednak okazało, mieszkańcy padli ofiarą... złudzenia optycznego, a w błąd wprowadziła ich płocka Petrochemia.

Jak udało się nam dowiedzieć, na początku tygodnia mieszkańcy alarmowali straż pożarną o rzekomym pożarze, który rozprzestrzeniał się w kierunku Płocka. Na całe szczęście, pożar okazał się być tylko złudzeniem, a wszystko za sprawą Petrochemii w Płocku.  Wydobywające się z płockich kominów płomienie tworzyły na niebie widok przypominający pożar w niedalekiej okolicy. Czerwone języki ognia, które było widać na niebie były kontrolowanymi działaniami Orlenu, które polegały na całkowitej utylizacji węglowodorów w warunkach wysokiej temperatury. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE