Reklama

Pożar pod Gostyninem: nie żyje mężczyzna [AKTUALIZACJA]

Opublikowano:
Autor:

Pożar pod Gostyninem: nie żyje mężczyzna [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Klusek (gmina Gostynin). W pożarze budynku mieszkalnego życie stracił 53-letni mężczyzna.

Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego zdarzenia, do którego doszło wczoraj rano w miejscowości Klusek (gmina Gostynin). W pożarze budynku mieszkalnego życie stracił 53-letni mężczyzna.

Pożar wybuchł po godz. 7. rano. W akcji ratowniczo-gaśniczej udział brały: 3 zastępy JRG Gostynin oraz 2 jednostki OSP - z Kazimierzowa i Lucienia.

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia  pierwszych zastępów stwierdzono, iż pożarem objęty jest całkowicie budynek mieszkalny. Działania  w pierwszej fazie pożaru polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz podaniu prądów gaśniczych w natarciu na palący się obiekt po uprzednim  odłączeniu energii elektrycznej i sprawdzeniu obecności prądu w instalacji budynku przy pomocy detektora prądu - informuje Mariusz Ostrowski, rzecznik prasowy gostynińskiej straży pożarnej.  

Podczas prowadzenia działań gaśniczych, w jednym z pomieszczeń znaleziono jedną osobę. Był nią 53-letni mężczyzna, właściciel budynku. Poszkodowany był nieprzytomny, dlatego został ewakuowany na zewnątrz budynku i przekazany załodze pogotowia. Na miejsce prowadzonych działań zadysponowany został również śmigłowiec LPR. Niestety, podjęta reanimacja zakończyła się niepowodzeniem. Z oględzin zwłok wynika, że 53-latek zmarł w wyniku zaczadzenia. Komenda Powiatowa Policji w Gostyninie powołała biegłego z zakresu pożarnictwa, który ustalić ma co było przyczyną pożaru. 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE