Reklama

Pożar pod Gostyninem. To było podpalenie?

Opublikowano:
Autor:

Pożar pod Gostyninem. To było podpalenie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę 29 listopada w godzinach nocnych Państwowa Straż Pożarna w Gostyninie zaalarmowana została o łunie ognia nieopodal wiaduktu w Pomarzankach. 

W środę 29 listopada w godzinach nocnych Państwowa Straż Pożarna w Gostyninie zaalarmowana została o łunie ognia nieopodal wiaduktu w Pomarzankach. 

Dokładana lokalizacja nie została podana, dlatego wiadomość przekazana została do OSP KSRG Łanięta oraz JRG Kutno. Kiedy strażacy z Kutna i Łaniąt dotarli na miejsce, okazało się, że do pożaru doszło na terenie należącego do powiatu gostynińskiego. Dlatego do pomocy ruszył również zastęp JRG PSP Gostynin oraz OSP KSRG Solec. 

Gdy na miejsce zdarzenia dotarł pierwszy z wozów strażackich, okazało się, że w ogniu stoi budynek gospodarczy, a pożar rozprzestrzenia się również w pobliskim budynku mieszkalnym. Poważnym utrudnieniem w prowadzeniu działań był teren wokół miejsca pożaru. Jeden z wozów bojowych ugrzązł, przez co zaopatrzenie w wodę prowadzone było na dużą odległość. 
Na miejscu zdarzenia poza strażą pożarną pojawiła się również policja oraz pogotowie energetyczne. Służby nie zastały ani właściciela posesji, ani innych mieszkających tam osób. Istnieje podejrzenie, że przyczyną pożaru oddalonych od siebie obiektów mogło być podpalenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE