Reklama

Pożar w Antoninowie, spłonęły trzy samochody

Opublikowano:
Autor:

Pożar w Antoninowie, spłonęły trzy samochody - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w miejscowości Antoninów (gmina Gostynin) około godz. 19.30 doszło do groźnego pożaru budynku garażowo-gospodarczego, w którym znajdowały się samochody osobowe oraz różnego rodzaju wyposażenie warsztatowe. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległy trzy samochody osobowe.

Wczoraj w miejscowości Antoninów (gmina Gostynin) około godz. 19.30 doszło do groźnego pożaru budynku garażowo-gospodarczego, w którym znajdowały się samochody osobowe oraz różnego rodzaju wyposażenie warsztatowe. W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległy trzy samochody osobowe.

Po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce działań w pierwszej fazie zadysponowane zostały trzy zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Gostynina oraz po jednym z jednostek OSP z Lucienia, Helenowa oraz Solca. W chwili przybycia pierwszych zastępów pożarem objęte było wnętrze garażu, jego wyposażenie oraz dwa samochody osobowe, natomiast dwa inne bezpośrednio zagrożone znajdowały się na zewnątrz przed garażem. W dalszej fazie działań  pożar rozprzestrzenił się na poddasze budynku. Działania przybyłych zastępów polegały na lokalizacji miejsca pożaru, całkowitemu ugaszeniu palących się pojazdów oraz zabezpieczeniu pozostałych pojazdów zlokalizowanych w obrębie pożaru. Prowadzone były również działania w obronie znajdującego się na posesji budynku mieszkalnego. Po dogaszeniu pogorzeliska, strażacy przystąpili do prac rozbiórkowych celem stłumienia pozostałych zarzewi ognia.

W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległy trzy samochody osobowe oraz jeden częściowo został nadpalony. Na miejscu działań obecny był patrol policji oraz pogotowie zakładu energetycznego. Na całe szczęście nikt z mieszkańców nie ucierpiał.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE