Reklama

Pożary traw w Gostyninie. Straż ostrzega

Opublikowano:
Autor:

Pożary traw w Gostyninie. Straż ostrzega - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 24 do 26 marca na terenie Gostynina doszło do czterech pożarów traw. Strażacy apelują o niewypalanie rżysk, traw i nieużytków.

Od 24 do 26 marca na terenie Gostynina doszło do czterech pożarów traw. Strażacy apelują o niewypalanie rżysk, traw i nieużytków.

Pierwszy pożar zgłoszony został w sobotę 24 marca około 18.40. Jeden zastęp JRG PSP Gostynin wyruszył, aby gasić palące się trawy i nieużytki przy ulicy Kolonia. 
W poniedziałek 26 marca o 20.00 dyżurny straży odebrał zgłoszenie o pożarze traw przy ulicy Sienkiewicza. Dziesięć minut później okazało się, że palą się również trawy i nieużytki przy ul Żeromskiego. Tego samego dnia o 23.20 strażacy wyjechali do akcji raz jeszcze – tym razem musieli walczyć z pożarem traw i krzewów przy ulicy Wesołej. Do każdego z pożarów dysponowany był jeden zastęp JRG PSP Gostynin.

– Zaczyna się okres, w którym prawdziwym utrapieniem staje się wypalanie traw. Prosimy bardzo, aby powstrzymać się od tego typu praktyk, które mogą okazać się zarzewiem poważnych i niebezpiecznych w skutkach zdarzeń – apeluje młodszy brygadier Mariusz Ostrowski, zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Gostyninie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE