Reklama

Pożegnania nadszedł czas. Andrzej Reder odszedł na emeryturę

Opublikowano:
Autor:

Pożegnania nadszedł czas. Andrzej Reder odszedł na emeryturę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po 40 latach w zawodzie, Andrzej Reder odszedł na zasłużoną emeryturę. W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego dyrektora Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego.

Po 40 latach w zawodzie, Andrzej Reder odszedł na zasłużoną emeryturę. W piątek odbyło się uroczyste pożegnanie dotychczasowego dyrektora Gostynińskiego Centrum Edukacyjnego.

Andrzeja Redera pożegnali uczniowie GCE, nauczyciele, pracownicy administracji, absolwenci, a także władze samorządowe. Uroczystość zbiegła się z zakończeniem roku szkolnego i Dniem Ojca.

Jednym z punktów programu było odebranie z rąk dyrektora dyplomów przez uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Zaproszeni goście, wśród nich burmistrz Paweł Kalinowski, wójt Edmund Zieliński i starosta Tomasz Matuszewski, w ciepłych słowach żegnali swojego kolegę, współpracownika i przyjaciela, wspominając z nostalgią minione lata.

Uczniowie przygotowali z tej okazji program słowno-muzyczny, dedykując swojemu "szkolnemu ojcu" pełne szacunku i wdzięczności słowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE