Reklama

Pożyczanie, oszczędzanie i inwestowanie w jednym miejscu - Financer.com

Opublikowano:
Autor:

Pożyczanie, oszczędzanie i inwestowanie w jednym miejscu - Financer.com - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powtarzane z pokolenia na pokolenie powiedzenie, że pieniądze szczęścia nie dają, jest jedynie pocieszaniem się, gdy oszczędności innych rosną, a Ty żyjesz od pierwszego do pierwszego. A tymczasem każdy, bez względu na zasobność portfela, może odkładać, inwestować, pomnażać.

Powtarzane z pokolenia na pokolenie powiedzenie, że pieniądze szczęścia nie dają, jest jedynie pocieszaniem się, gdy oszczędności innych rosną, a Ty żyjesz od pierwszego do pierwszego. A tymczasem każdy, bez względu na zasobność portfela, może odkładać, inwestować, pomnażać.

Oszczędności są wszędzie, wystarczy tylko rozejrzeć się wokół siebie: jak długo świeci się światło w pokoju, w którym nikogo nie ma? Jakiego rodzaju urządzenia masz w domu, energooszczędne? Jak wybierasz pożyczkę czy kredyt?

Financer powstał z myślą o ludziach, którzy chcą świadomie prowadzić swój budżet, oszczędzać, inwestować i pożyczać na dobrych warunkach. Stawia na edukację, obszerne publikacje na większość tematów związanych z finansami, odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. A przy tym aktualne oferty pożyczek. Oferta około 130 firm pożyczkowych w jednym miejscu to gwarancja wyboru najlepiej dopasowanej pożyczki. Szybka możliwość porównania kosztów i warunków, opcja wyszukania pożyczek o różnych parametrach, to kolejne zalety Financer.com.

Bez rejestracji, bez podawania jakichkolwiek danych, z szybkim przekierowaniem do wniosku. Korzystając z Financer poznasz również opinie klientów poszczególnych firm. A one są najcenniejszym źródłem informacji.

Jak nie wpaść w długi? Dowiedz się na Financer Polska

Pożyczki i kredyty są czymś naturalnym, bez nich większość nie mogłaby zrealizować swoich potrzeb. Bez kredytów hipotecznych dzieci mieszkałaby z rodzicami do późnej starości, bez samochodowych, ludzie mieliby ograniczone możliwości pracy i realizacji, bez pożyczek gotówkowych życie nie miałoby kolorów w postaci wyremontowanego mieszkania czy wakacji.

- Zadłużeni są mali i duzi, przeciętny Kowalski i duże międzynarodowe korporacje, małe firmy i państwa. Dzięki kredytom człowiek poprawia standard swojego życia. Główne ryzyko wiąże się z wzięciem na swoje barki za dużego obciążenia. A czasem to los płata figle i z różnych przyczyn, człowiek przestaje regulować zobowiązania. Financer powstał również między innymi po to, by pomagać zadłużonym - mówią jego przedstawiciele.

Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem, lepiej zapobiegać. Financer wskazuje właściwą drogę.

Nie musisz żyć od wypłaty do wypłaty. Życie od pierwszego do pierwszego nie jest przyjemne ani motywujące do jakichkolwiek zmian. Financer ma receptę na życie w zawieszeniu. Bo oszczędzanie jest proste i przyjemne, gdy wiemy jak się do tego zabrać. Samodzielne próby odłożenia często kończą się fiaskiem! Dlaczego?

- Brak motywacji, kuszące potrzeby krzyczące zewsząd, to jedne z głównych przyczyn. Oszczędzanie zaczyna sprawiać przyjemność, gdy kwota na koncie zaczyna się robić coraz większa, ale by tak się stało, konieczne jest wyrobienie w sobie nawyku oszczędzania. A dodając do nawyku regularność, osiągniesz sukces. Liczy się nawyk i regularność, nie kwoty, bo te mogą być niewielkie - mówi Grzegorz Pietruczuk, zarządzający portalem Financer.com Polska

Na początek przeczytaj 178 porad na oszczędzanie, które znajdziesz na portalu Financer.com Polska. Oprócz gotowych pomysłów, otrzymasz dawkę motywacji.

Financer to projekt, który sprawdza się w wielu krajach. Miliony osób korzystających z Financer.com dokonuje właściwych wyborów, zarówno jeśli chodzi o pożyczki, kredyty, jak i inne produkty finansowe. Sprawdź, jakie to proste!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE