Reklama

Praca na pełnych obrotach: nowy blok już w czerwcu

Opublikowano:
Autor:

Praca na pełnych obrotach: nowy blok już w czerwcu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 50 lokali mieszkalnych, prawie 60 miejsc parkingowych i 6 garaży - prace przy ul. 3 Maja i Parkowej idą pełną parą. Póki co, wszystko przebiega zgodnie z planem i już w czerwcu ukończona będzie większa część inwestycji, zaś na listopad zaplanowano finalizację zadania.

Ponad 50 lokali mieszkalnych, prawie 60 miejsc parkingowych i 6 garaży - prace przy ul. 3 Maja i Parkowej idą pełną parą. Póki co, wszystko przebiega zgodnie z planem i już w czerwcu ukończona będzie większa część inwestycji, zaś na listopad zaplanowano finalizację zadania. 

Budynek wielorodzinny, budynek mieszkalno-usługowy, parkingi i garaże to inwestycja realizowana przez Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. 

W budynku wielorodzinnym między ul. 3 Maja a Targową znajdą się 44 lokale o powierzchni od 39 do 72 m2. Ukończone zostały już prace konstrukcyjno-budowlane, obecnie prowadzone są prace elewacyjne oraz wykończeniowe w częściach wspólnych. Jeszcze w czerwcu budynek powinien zostać oddany do użytku. 

Ponadto, przy ul. Parkowej powstało 51 miejsc parkingowych, a kolejnych 7 (w tym 1 dla osób niepełnosprawnych) pojawi się wewnątrz osiedla. Zakończono również prace konstrukcyjno-budowlane garaży, obecnie trwa malowanie elewacji, wszystko powinno być zapięte na ostatni guzik już w czerwcu. 

Nieco dłużej potrwają natomiast prace związane z budową bloku, a mianowicie budynku mieszkalno-usługowego od strony ulicy 3 Maja. Tam powstanie 8 lokali mieszkalnych o powierzchni od 21 do 66 m2. Rozpoczęto już murowanie ścian nośnych pierwszego piętra, poziom zaawansowania prac szacuje się na ok. 20 procent. Ukończenie zadania zaplanowano na listopad.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE