Reklama

Prawie 100 tys. zł dofinansowania na Klub Seniora w Starej Betoniarni

Opublikowano:
Autor:

Prawie 100 tys. zł dofinansowania na Klub Seniora w Starej Betoniarni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ok. 97 tys. zł wsparcia finansowego otrzyma Gostynin na utworzenie pierwszego w mieście Klubu Seniora. Placówka mieścić będzie się na I piętrze Starej Betoniarni, a przeznaczono na nią 140 m2 powierzchni użytkowej.

Ok. 97 tys. zł wsparcia finansowego otrzyma Gostynin na utworzenie pierwszego w mieście Klubu Seniora. Placówka mieścić będzie się na I piętrze Starej Betoniarni, a przeznaczono na nią 140 m2 powierzchni użytkowej.

 Wniosek otrzymał wysoka ocenę merytoryczną i znalazł się wśród 13 najlepszych na Mazowszu. Klub Seniora "Parostatek" powstanie przy wykorzystaniu środków finansowych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego "SENIOR+" na lata 2015-2020 oraz z budżetu Gminy Miasta Gostynina w zakresie wniesienie wkładu własnego.
Planowane są prace adaptacyjne i wyposażenie: sali do gimnastyki ruchowej, sali do relaksu audiowizualnego, pomieszczenia do przygotowania i spożywania posiłków oraz sali rozwoju osobistego i integracji.
Dofinansowanie planowane przez Ministerstwo określone jest na poziomie 80% kosztów kwalifikowanych. Prace adaptacyjne powinny rozpocząć się jeszcze w maju tego roku, tak aby placówka mogła rozpocząć działalność w drugim półroczu oraz kontynuować działalność.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE