Reklama

Prezes Zamku odwołana. Powróciła jej poprzedniczka

Opublikowano:
Autor:

Prezes Zamku odwołana. Powróciła jej poprzedniczka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aleksandra Buława nie jest już prezesem Zamku Gostynin. Wczoraj Rada Nadzorcza odwołała ją z tego stanowiska, a jej miejsce - przynajmniej tymczasowo - zajęła była prezes, Iryna Filipczak.

Aleksandra Buława nie jest już prezesem Zamku Gostynin. Wczoraj Rada Nadzorcza odwołała ją z tego stanowiska, a jej miejsce - przynajmniej tymczasowo - zajęła była prezes, Iryna Filipczak.

Jak wyjaśnia burmistrz Paweł Kalinowski, Rada Nadzorcza negatywnie oceniła pracę Aleksandry Buławy w okresie 2015-2016. Pomimo prowadzonych wcześniej monitów i rozmów z szefową spółki, obu stronom nie udało się znaleźć wspólnego języka.

- Rada Nadzorcza wydała negatywną ocenę w trzech obszarach: zarządzania majątkiem, zarządzania spółką oraz w obszarze współpracy i promocji. Chciałbym, aby decyzja o wyborze nowego prezesa została dokonana do końca kwietnia - wyjaśnia włodarz.

Póki co, za sterami spółki zasiada Iryna Filipczak, która dowodziła Zamkiem jeszcze za czasów Włodzimierza Śniecikowskiego, a ze stanowiskiem pożegnała się pod koniec poprzedniej kadencji. W ostatnim czasie pełniła w Zamku funkcję managerki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE