Reklama

Proboszcz dementuje pogłoski: płatnego parkingu nie będzie!

Opublikowano:
Autor:

Proboszcz dementuje pogłoski: płatnego parkingu nie będzie! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ks. Sławomir Wiśniewski stanowczo zaprzecza, jakoby planował wprowadzenie strefy płatnego parkowania. Jego zdaniem doniesienia mieszkańców są całkowicie wyssane z palca... Gdzie leży prawda?

Ks. Sławomir Wiśniewski stanowczo zaprzecza, jakoby planował wprowadzenie strefy płatnego parkowania. Jego zdaniem doniesienia mieszkańców są całkowicie wyssane z palca... Gdzie leży prawda?

Przypomnijmy, że temat został poruszony na wczorajszej sesji Rady Miasta. Sytuację przedstawił radny Michał Bartosiak. Lokatorzy bloków: Polna 12 i polna 12a poprosili o interwencję Urząd w sprawie pobliskiego parkingu. Ten jest bowiem własnością Parafii Bożego Miłosierdzia. Mieszkańcy donosili, że proboszcz planuje wprowadzenie opłat parkingowych. Burmistrz obiecał porozmawiać z księdzem, lecz podkreślał, że ostateczna decyzja i tak leży w gestii proboszcza. Włodarz dotrzymał słowa. Okazuje się, że ks. Sławomir Wiśniewski był zaskoczony doniesieniami mieszkańców i zapewnia, że o żadnym płatnym parkingu nie ma mowy. Skąd więc takie pogłoski? Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE