Reklama

Próbują naciągnąć seniorów. Nie dajcie się oszustom

Opublikowano:
Autor:

Próbują naciągnąć seniorów. Nie dajcie się oszustom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach odebrała zgłoszenia dotyczące trzech osób, które podają się za pracowników firmy związanej z energią elektryczną. Ich zachowanie było bardzo podejrzane.

Ochotnicza Straż Pożarna w Słubicach odebrała zgłoszenia dotyczące trzech osób, które podają się za pracowników firmy związanej z energią elektryczną. Ich zachowanie było bardzo podejrzane.


– 9 maja w godzinach popołudniowych do druhów z naszej jednostki trafiła informacja, że po terenie gminy poruszają się prawdopodobnie oszuści, którzy liczą na naciągnięcie mieszkańców lub korzyść osiągniętą w inny sposób – poinformowała OSP Słubice.

Rzekomi pracownicy firmy związanej z energią elektryczną, pojawili się w miejscowościach Juliszew i Sady w graniczącej z powiatem gostynińskim gminie Słubice. Prawdopodobnie poruszali się granatowym samochodem marki VW Passat B4 o numerach rejestracyjnych zaczynających się od EKU.

– Samochodem tym podróżowały trzy osoby, prawdopodobnie kobieta i dwóch mężczyzn - wyjaśnia OSP Słubice. – Zaniepokojenie mieszkańców budziło zachowanie tych ludzi, które nie wyglądało na profesjonalne. Twierdzili, że znajdują się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nie zgadzało się również parę innych, drobniejszych faktów, dotyczących świadczenia usług związanych z energią elektryczną. Pojazd ten „odwiedził” kilka zabudowań, w których mieszkają starsze osoby.

Strażacy-ochotnicy ze Słubic, którzy poinformowali o zajściu policję, proszą, aby przestrzec szczególnie starsze osoby przed działaniem oszustów. Na niebezpieczeństwo narażone są szczególnie osoby, które mieszkają samotnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE