Reklama

Profilaktyczne Kino Plenerowe wystartowało

Opublikowano:
Autor:

Profilaktyczne Kino Plenerowe wystartowało - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony piątek w Gostyninie wystartował projekt Profilaktycznego Kina Plenerowego na gostynińskim Rynku. Pierwszym z wyemitowanych filmów był dramat Wojciecha Smarzowskiego pt. „Pod mocnym aniołem”. Przed seansem wyświetlona została seria mini filmików, które w genialny sposób pokazują co robią z człowiekiem narkotyki, alkohol oraz papierosy.

W miniony piątek w Gostyninie wystartował projekt Profilaktycznego Kina Plenerowego na gostynińskim Rynku. Pierwszym z wyemitowanych filmów był dramat Wojciecha Smarzowskiego pt. ?Pod mocnym aniołem?. Przed seansem wyświetlona została seria mini filmików, które w genialny sposób pokazują co robią z człowiekiem narkotyki, alkohol oraz papierosy.

Podczas wszystkich seansów filmowych wyświetlane będą filmy o charakterze profilaktycznym, dzięki którym poznamy różne aspekty uzależnienia z jakimi borykają się ludzie. Będą to niebanalne historie opowiadające o tym, co w życiu najtrudniejsze – o utraconej godności, walce z uzależnieniem i trudzie wychodzenia z nałogu. Liczymy, że filmy te zmienią sposób postrzegania świata, wniosą coś nowego do naszych umysłów i poszerzą horyzonty.

Kolejne projekcje filmowe 11 i 18 sierpnia. Zapraszamy już dziś.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE