Reklama

Prowadzisz auto? Koniecznie odłóż smartfon

Opublikowano:
Autor:

Prowadzisz auto? Koniecznie odłóż smartfon - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższą niedzielę policjanci z gostynińskiej drogówki przeprowadzą działania „Smartstop”. Akcja ma na celu promowania bezpiecznego używania smartfonów przez wszystkich użytkowników dróg.

W najbliższą niedzielę policjanci z gostynińskiej drogówki przeprowadzą działania „Smartstop”. Akcja ma na celu promowania bezpiecznego używania smartfonów przez wszystkich użytkowników dróg. 

Działania mają na celu zwrócenie uwagi wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, jak nierozważne używanie telefonów komórkowych na drogach może być niebezpieczne, a nawet mieć tragiczne konsekwencje w skutkach. Dotyczy to nie tylko kierujących, ale też pieszych, którzy korzystając ze smartfonów nie zawsze prawidłowo mogą ocenić to co dzieje się wokół nich na drodze.

Dlatego policjanci podczas służby będą przypominać kierowcom i pieszym, że opóźnienie reakcji na drodze spowodowane przez nierozważne korzystanie ze smartfonów może być przyczyną niebezpiecznego w skutkach zdarzenia, a nawet kosztować utratę zdrowia czy życia, niezależnie czy jesteśmy kierowcą czy pieszym. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE