Reklama

Przedsiębiorcy handlujący alkoholem muszą złożyć odpowiednie oświadczenie

Opublikowano:
Autor:

Przedsiębiorcy handlujący alkoholem muszą złożyć odpowiednie oświadczenie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy z przedsiębiorców, który prowadził sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gostynina jest zobowiązany do złożenie odpowiedniego pisma, gdzie zawarta będzie wartość sprzedaży poszczególnych napojów alkoholowych w ubiegłym roku.

Każdy z przedsiębiorców, który prowadził sprzedaż napojów alkoholowych na terenie Gostynina jest zobowiązany do złożenie odpowiedniego pisma, gdzie zawarta będzie wartość sprzedaży poszczególnych napojów alkoholowych w ubiegłym roku.

Urząd Miasta Gostynina przypomina wszystkim przedsiębiorcom, którzy prowadzili sprzedaż napojów alkoholowych w roku poprzednim, iż są zobowiązani do złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży brutto za 2016 r. poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku poprzednim oraz dokonaniu opłaty za korzystanie z zezwoleń do dnia 31.stycznia 2017 r. Niezłożenie oświadczenia lub niedokonanie opłaty do 31 stycznia skutkuje wygaśnięciem zezwolenia. Poniżej przedstawiamy druk oświadczenia o wartości sprzedaży alkoholu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE