Reklama

Przedstawiciele starostwa wsparli gostynińskich policjantów

Opublikowano:
Autor:

Przedstawiciele starostwa wsparli gostynińskich policjantów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W styczniu na drogach powiatu gostynińskiego prowadzone były czterokrotnie działania pn. ,,Bezpieczne Przejście'. Podczas tej akcji mundurowi zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych. W poniedziałek do policyjnych działań postanowili dołączyć przedstawiciele starostwa gostynińskiego.

W styczniu na drogach powiatu gostynińskiego prowadzone były czterokrotnie działania pn. ,,Bezpieczne Przejście'. Podczas tej akcji mundurowi zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych. W poniedziałek do policyjnych działań postanowili dołączyć przedstawiciele starostwa gostynińskiego.

W styczniu zgodnie z wcześniej wyznaczonym harmonogramem gostynińscy policjanci prowadzili na drogach powiatu gostynińskiego działania pn. ,,Bezpieczne przejście''. Podczas czterokrotnych akcji w zeszłym miesiącu funkcjonariusze prowadzili swoje działania w rejonach przejść dla pieszych, aby zwracać szczególną uwagę na właściwe zachowania kierujących wobec pieszych i pieszych wobec kierujących. Dodatkowo mundurowi zwracali uwagę na nieprawidłową infrastrukturę drogową w rejonach przejść dla pieszych, a podczas prowadzonych kontroli drogowych podejmowali działania profilaktyczno-edukacyjne. Łącznie w czterech akcjach przeprowadzonych w styczniu funkcjonariusze ujawnili kilkadziesiąt naruszeń przepisów, za które nałożyli na kierujących mandaty karne. Podczas ostatnich styczniowych działań do gostynińskich policjantów dołączyli przedstawiciele starostwa gostynińskiego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE